O firmie

Zapoznaj się z ofertą KIEL-TECHu i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Przedsiębiorstwo produkcyjno – usługowe KIEL-TECH Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach jest znaną i cenioną firmą specjalizującą się w sprzedaży wyrobów metalowych oraz opakowań, które spełniają funkcje transportowe i ekspozycyjne.
Firma powstała w latach 90. Początkowo skupiała swoją produkcję na poligrafii opakowaniowej. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz wysokiej klasy maszynom, firma KIEL-TECH daje gwarancje najwyższej jakość produkowanych wyrobów.

Dzięki nowym inwestycjom firma może się rozwijać. Nasze wieloletnie doświadczenie, wynikające z pracy nad jakością produktów sprawia, że bardzo dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów. Możemy tym samym dynamicznie reagować na zmieniające się wymagania rynku.

.
.

Co wyróżnia KIEL-TECH?

  1. konkurencyjne ceny
  2. kompleksowa obsługa Klientów
  3. wysoka jakość produkcji


Firma KIEL-TECH posiada również wieloletnie doświadczenie w handlu elementami złącznymi i metalowymi. W swojej ofercie ma ponad 40 000 pozycji najwyższej jakości wyrobów renomowanych producentów. Gwarantem jakości i profesjonalności jest System Zarządzania Jakością ISO 9001-2015.
Od 2018 r. KIEL-TECH jest członkiem Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców. Pracownicy przedsiębiorstwa charakteryzują się odpowiednim przygotowaniem handlowym, co umożliwia rzetelną i fachową obsługę Klientów.

Skip to content