O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Usługowe KIEL-TECH sp. z o.o. zostało założone i rozpoczęło swoją działalność w 1988 roku.

Najważniejsze obszary obecnej działalności spółki to: produkcja galanterii papierniczej oraz opakowań z papieru i tektury, druk zleconych materiałów poligraficznych, nadruki na opakowaniach oraz produkcja opakowań bezkwasowych do długoterminowego przechowywania zbiorów.

PP-U KIEL-TECH obecnie doskonali swoją produkcję w zakresie certyfikowanych opakowań archiwizacyjnych. Jesteśmy jedną z dwóch firm w Polsce, która kompleksowo zaopatruje archiwa, muzea i biblioteki w opakowania chroniące najcenniejsze zbiory.

Dzięki zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa spersonalizowane opakowania zaczynając już od jednej sztuki.

To co wyróżnia naszą firmę na rynku to dostęp do najlepszej jakości surowców, posiadanie niezbędnych certyfikatów dbałość o każdy detal opakowania oraz wykwalifikowana kadra.

Gwarantem jakości i profesjonalności naszego przedsiębiorstwa jest System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz przyznany certyfikat FSC

Zapraszamy do współpracy!